Iepērkam apaļkoku

Pirmie garantējam absolūtu caurspīdību uzrādot pieņemšanas vietu uzmērījuma aktus

Veicam apmaksu 24 stundu laikā

Izvēlieties sava darījuma vietu

Kāpēc izvēlēties Dižozols?

Dižozols ir viens no lielākajiem koksnes piegādātājiem Latvijā, ik mēnesi realizējot vairāk kā 50 000 m3 koksnes, saviem sadarbības partneriem varam garantēt augstas apaļkoka pieņemšanas cenas, absolūtu caurspīdīgumu sadarbība uzrādot gala pieņemšanas vietu uzmērījumu aktus un samaksu 24 stundu laikā no uzmērījuma saņemšanas brīža. Pateicoties tam, ka ar daudzām piegādes vietām mums ir ilgtermiņa līgumi, mūsu sadarbības partneri var būt droši, ka viņiem ir iespēja realizēt savu materiālu konkrētos termiņos par konkrētu cenu.

Esam pirmie, kas nodrošina šādu servisu un garantē:

  • Absolūtu pakalpojuma caurspīdību uzrādot gala pieņemšanas vietu uzmērījuma aktus, kurus veic neatkarīgi sertificēti uzmērītāji
  • Apmaksu 24 stundu laikā no uzmērijuma saņemšanas brīža

Mūsu izstrādātā tiešsaistes piegāžu vietu cenu datubāze ļauj klientiem vēl pirms koku realizēšanas uzzināt, kurš sortiments ir visvērtīgākais un kurā gala pieņemšanas vietā ir visizdevīgāk to realizēt. Papildus ar šīs tiešsaistes programmas palīdzību mūsu sadarbības partneriem ir iespēja iegūt mežistrādes sortimentu lapas, kas palīdz izstrādāt cirsmu saņemot labāko finansiālo rezultātu!

Esam pirmie, kas palīdz saviem sadarbības partneriem:

  • Iegūt iespējami augstākas apaļkoka cenas, pateicoties realizētiem 50 000 m3 ik mēnesi
  • Izstrādāt mežistrādes sortimentu lapas, lai iegūtu labāko finansiālo rezultātu no cirsmas
  • Jebkurā citā jautājumā, kas palielina ieguvumus
PakalpojumiAtsauksmes
Copyright © 2017 - 2021 Dizozols, LCC