Apaļkoka tirdzniecība

Apaļkoku kaudze

Dižozols ir viens no lielākajiem koksnes piegādātājiem Latvijā. Ņemot vērā, ka ik mēnesi nododam vairāk kā 40000 m3 koksnes, saviem saimniekiem varam garantēt augstas apaļkoka pieņemšanas cenas, labākus noteikumus un tūlītēju samaksu. Mūsu izveidotā inovācija nozarē, kas ļauj saimniekam vēl pirms koku zāģēšanas uzzināt, kurš sortiments kurā gala pieņemšanas vietā ir visvērtīgākais un, kādas ir tā transportēšanas izmaksas, parāda, kas ir tas sortiments, no kura varēs saņemt lielāko finansiālo ieguvumu. 

Par augstām cenām pērkam gan jau nocirstus apaļkokus, gan veicam to ciršanu un izvešanu no meža. Mēs garantējam, ka saņemsiet godīgus uzmērījumus, kurus veic neatkarīgi sertificēti uzmērītāji, turklāt nodosim uzmērījuma aktus, kuros redzēsiet visu piegādāto sortimentu un tā apjomu - tikai tā iespējams nozarē garantēt pilnīgu caurspīdīgumu un godīgumu. Ļoti būtiski, ka samaksu par nodotajiem kokmateriāliem saņemiet līdzko tie būs nodoti pieņemšanas vietā.

Zvani 8877 un uzzini vairāk
Nosūtīt pieteikumu

Saņem maksimumu

Kā saņemt maksimālo finansiālo ieguvumu no kokmateriāliem, stāsta Dižozols valdes loceklis Raimonds Cipe.

Bilžu galerija
Sazinies ar mums
Citi pakalpojumi

Mežu apsaimniekošana

Dižozols ir viens no lielākajiem mežu apsaimniekošanas uzņēmumiem Latvijā un pirmais, kas saviem klientiem piedāvā uzlabotu Skandināvijas mežu apsaimniekošanas praksi Latvijā.

Apskatīt
Mežs, saules stari

Meža īpašumu iegāde

Izvērtējam un iegādājamies gan izstrādātas, gan neizstrādātas mežu platības no privātpersonām, juridiskām personām un brokeriem.

Apskatīt
Loģistikas mašīna

Loģistikas pakalpojumi

Esam izstrādājuši unikālu inovāciju nozarē - tiešsaistes rīku, kas palīdz plānot efektīvāko katra sortimenta piegādi līdz pieņemšanas vietai un vienlaikus garantē maksimālu drošību, ļaujot izsekot līdzi katras kravas kustībai.

Apskatīt
SākumsInovācijas
Copyright © 2017 - 2019 Dizozols, LCC