Apaļkoka tirdzniecība

Apaļkoku kaudze

Dižozols ir viens no lielākajiem koksnes piegādātājiem Latvijā. Ņemot vērā, ka ik mēnesi nododam vairāk kā 40 000 m3 koksnes, saviem saimniekiem varam garantēt augstas apaļkoka pieņemšanas cenas, labākus noteikumus un samaksu 24 stundu laikā no uzmērījuma saņemšanas brīža. 

Mūsu izveidotā inovācija nozarē ļauj saimniekam vēl pirms koku realizēšanas uzzināt, kurš sortiments ir visvērtīgākais un kurā gala pieņemšanas vietā ir visizdevīgāk to realizēt, lai varētu saņemtu maksimāli iespējamo finansiālo ieguvumu.

Mēs visā Latvijā par augstām cenām iepērkam apaļkoku krautuvēs. Mēs garantējam, ka saņemsiet godīgus uzmērījumus, kurus veic neatkarīgi sertificēti uzmērītāji, turklāt nodosim uzmērījuma aktus, kuros redzēsiet visu piegādāto sortimentu un tā apjomu - tikai tā iespējams nozarē garantēt pilnīgu caurspīdīgumu un godīgumu. Ļoti būtiski, ka samaksu par nodotajiem kokmateriāliem saņemiet līdzko tie būs nodoti pieņemšanas vietā.

Zvani 8877 un uzzini vairāk
Nosūtīt pieteikumu

Saņem maksimumu

Kā saņemt maksimālo finansiālo ieguvumu no kokmateriāliem, stāsta Dižozols valdes loceklis Raimonds Cipe.

Bilžu galerija
Sazinies ar mums
Nodzēst
Maksimālais failu skaits: 5.
Atļautie formāti: JPG, PNG, GIF, PDF.
Kopējais failu apjoms: 10MB
* Obligāti aizpildāmie lauki.
Citi pakalpojumi

Mežu apsaimniekošana

Dižozols ir viens no lielākajiem mežu apsaimniekošanas uzņēmumiem Latvijā un pirmais, kas saviem klientiem piedāvā uzlabotu Skandināvijas mežu apsaimniekošanas praksi Latvijā.

Apskatīt
Mežs

Meža un lauksaimniecības īpašumu iegāde

Izvērtējam un iegādājamies gan izstrādātas, gan neizstrādātas mežu platības un lauksaimniecībā izmantojamās zemes no privātpersonām, juridiskām personām un brokeriem.

Apskatīt
Loģistikas mašīna

Loģistikas pakalpojumi

Esam izstrādājuši unikālu inovāciju nozarē - tiešsaistes rīku, kas palīdz plānot efektīvāko katra sortimenta piegādi līdz pieņemšanas vietai un vienlaikus garantē maksimālu drošību, ļaujot izsekot līdzi katras kravas kustībai.

Apskatīt
SākumsInovācijas
Copyright © 2017 - 2020 Dizozols, LCC