uploads/services/images/logistika.jpg

Loģistikas pakalpojumi

Nosūtīt pieteikumu
Zvani 8877 un uzzini vairāk
Nosūtīt pieteikumu

Bieži, plānojot un veicot mežistrādi, salīdzinoši maz uzmanības tiek pievērsts loģistikai un tam, kur un kā kokmateriāli tiks aizvesti, taču tieši loģistika ir viens no galvenajiem posmiem, kas nosaka, vai saņemsiet no izstrādātajiem kokmateriāliem maksimālo finansiālo ieguvumu. Lai mēs saviem klientiem varētu nodrošināt maksimālo guvumu, plānojot sortimentu gala pieņemšanas vietas, esam izstrādājuši unikālu inovāciju nozarē – tiešsaistes datu bāzi, kurā atrodamas visas kokmateriālu pieņemšanas vietas Latvijā un to aktuālās visu sortimentu pieņemšanas cenas. Turklāt tā automātiski aprēķina izdevumus par kokmateriālu transportēšanu no krautuves līdz pieņemšanas vietai.

Drošība visā loģistikas ķēdē

Dižozols valdes loceklis Raimonds Cipe skaidro, kā efektīva un maksimāli caurspīdīga loģistikas plānošana ietekmē klientu finansiālo guvumu no katra meža.

Mūsu autoparkā 2018.gada nogalē ir astoņas kokvedēju mašīnas, bet kopā ar uzticamiem sadarbības partneriem, aktīvākajos mežistrādes brīžos nodrošinām kravas pat 20 kokvedēju automašīnām. Visas mūsu automašīnas tiek aprīkotas ar GPS izsekošanu un video kamerām, kurām klienti jebkurā brīdī no jebkuras vietas, ja vien pieejams internets, var pieslēgties un pārliecināties, ka kravas ir ceļā uz gala pieņemšanas vietu. Mēs vēlamies, lai mūsu darbības ir maksimāli caurspīdīgas un mūsu klienti var būt pilnīgi droši par to, ka visi kokmateriāli no krautuvēm tiek nogādāti pieņemšanas vietās.

Zvani 8877 un uzzini vairāk
Nosūtīt pieteikumu
Sazinies ar mums
Nodzēst
Maksimālais failu skaits: 5.
Atļautie formāti: JPG, PNG, GIF, PDF.
Kopējais failu apjoms: 10MB
* Obligāti aizpildāmie lauki.
Citi pakalpojumi
Mežs, saules stari

Meža un lauksaimniecības īpašumu iegāde

Izvērtējam un iegādājamies gan izstrādātas, gan neizstrādātas mežu platības. 

Apskatīt

Mežu apsaimniekošana

Pilna cikla meža apsaimniekošana pēc Skandināvijas modeļa – sākot no meža atjaunošanas līdz mežistrādei un koku realizācijai. Ieskaties, kā mēs rūpējamies par mežiem!

Apskatīt
Apaļkoku kaudze

Apaļkoka iepirkšana

Dižozols izstrādātie rīki ļauj izvēlēties izdevīgāko sortimentu un gala pieņemšanas vietu, lai realizētu pilnīgi visus apaļkokus, kuri atrodas krautuvē, garantējot labākās cenas mūsu klientiem.

Apskatīt

Meža inventarizācija un taksācija

Meža inventarizācija un taksācija pirms mežizstrādes vai pārdošanas. Sertificēti taksatori noteiks veiks meža inventerizāciju. Uzziniet meža taksācijas cenas un iespējas!

Apskatīt

Jaunaudžu kopšana

Koku stādīšana un jaunaudžu kopšana jūsu meža vērtības celšanai. Uzziniet vairāk par Dižozols piedāvātajiem meža atjaunošanas pakalpojumiem un to cenām!

Apskatīt
SākumsPar mums
Copyright © 2017 - 2021 Dizozols, LCC