Loģistikas pakalpojumi

Loģistikas mašīna

Bieži, plānojot un veicot mežistrādi, salīdzinoši maz uzmanības tiek pievērsts loģistikai un tam, kur un kā kokmateriāli tiks aizvesti, taču tieši loģistika ir viens no galvenajiem posmiem, kas nosaka, vai saņemsiet no izstrādātajiem kokmateriāliem maksimālo finansiālo ieguvumu. Lai mēs saviem klientiem varētu nodrošināt maksimālo guvumu, plānojot sortimentu gala pieņemšanas vietas, esam izstrādājuši unikālu inovāciju nozarē – tiešsaistes datu bāzi, kurā atrodamas visas kokmateriālu pieņemšanas vietas Latvijā un to aktuālās visu sortientu pieņemšanas cenas. Turklāt tā automātiski aprēķina izdevumus par kokmateriālu transportēšanu no krautuves līdz pieņemšanas vietai.

Mūsu autoparkā 2018.gada nogalē ir astoņas kokvedēju mašīnas, bet kopā ar uzticamiem sadarbības partneriem, aktīvākajos mežistrādes brīžos nodrošinām kravas pat 20 kokvedēju automašīnām. Visas mūsu automašīnas tiek aprīkotas ar GPS izsekošanu un video kamerām, kurām klienti jebkurā brīdī no jebkuras vietas, ja vien pieejams internets, var pieslēgties un pārliecināties, ka kravas ir ceļā uz gala pieņemšanas vietu. Mēs vēlamies, lai mūsu darbības ir maksimāli caurspīdīgas un mūsu klienti var būt pilnīgi droši par to, ka visi kokmateriāli no krautuvēm tiek nogādāti pieņemšanas vietās.

Zvani 8877 un uzzini vairāk
Nosūtīt pieteikumu

Drošība visā loģistikas ķēdē

Dižozols valdes loceklis Raimonds Cipe skaidro, kā efektīva un maksimāli caurspīdīga loģistikas plānošana ietekmē klientu finansiālo guvumu no katra meža.

Sazinies ar mums
Nodzēst
Maksimālais failu skaits: 5.
Atļautie formāti: JPG, PNG, GIF, PDF.
Kopējais failu apjoms: 10MB
* Obligāti aizpildāmie lauki.
Citi pakalpojumi

Mežu apsaimniekošana

Dižozols ir viens no lielākajiem mežu apsaimniekošanas uzņēmumiem Latvijā un pirmais, kas saviem klientiem piedāvā uzlabotu Skandināvijas mežu apsaimniekošanas praksi Latvijā.

Apskatīt
Apaļkoku kaudze

Apaļkoka tirdzniecība

Unikālie Dižozols izstrādātie rīki ļauj izvēlēties izdevīgāko sortimentu un gala pieņemšanas vietu, lai realizētu pilnīgi visus apaļkokus, kuri atrodas krautuvē, garantējot labākās cenas mūsu klientiem.

Apskatīt
Mežs

Meža un lauksaimniecības īpašumu iegāde

Izvērtējam un iegādājamies gan izstrādātas, gan neizstrādātas mežu platības un lauksaimniecībā izmantojamās zemes no privātpersonām, juridiskām personām un brokeriem.

Apskatīt
SākumsInovācijas
Copyright © 2017 - 2020 Dizozols, LCC