Mežs
Par mums

Mūsu darbība jau desmit gadus ir balstīta uz labāko mežu apsaimniekošanas praksi, sekojot uzkrātajām zināšanām un jaunākajām tendencēm.

Misija

Mainīt veidu, kādā meža īpašnieki raugās uz savu īpašumu, iedrošinot no katra meža iegūt maksimālo vērtību gan šodien, gan nākotnē.

Vīzija

Būt Latvijā lielākajam meža apsaimniekošanas uzņēmumam, kas vislabāk izprot un realizē katra mežsaimnieka vajadzības.

Vērtības

Aizrautība – izdarīt vairāk nekā cerēts, ātrāk nekā plānots un labāk nekā gaidīts.

Atbildība pret klientiem un darbiniekiem – cieņpilna un godīga sadarbība.

Attīstība – vienmēr meklēt jaunus avotus uzņēmuma un sadarbības ilgtspējai.

No zīles par ozolu

No katras zīles var izaugt vērtīgs ozols - tai jāatrod pareizā augsne! Ar Dižozols atbalstu esam palīdzējuši par dižiem ozoliem izaugt vairākiem Latvijas sportistiem, aktieriem, pašdarbineku kolektīviem.

Basketbola klubs Valmiera

Basketbola klubs Valmiera

Dižozols atbalstīja „BK Valmiera” komandas no 2009./2010.gada sezonas līdz pat 2017./2018. gada sezonai, taču no 2018./2019. gada sezonas Dižozols atbalsta talantīgākos jaunos basketbolistus no reģioniem

Apskatīt

Jaunatnes basketbols

Kopš 2018./2019.gada sezonas sadarbojamies ar basketbola aģentūru ALTIUS BASKET, atbalstot jauno basketbolistu izaugsmi.

Apskatīt
0

Dalība biedrībās

Uzņēmums Dižozols aktīvi līdzdarbojās lielākajās mežsaimniecības nozares biedrībās, kurās vienojušies lielākie un ietekmīgākie uzņēmumi. Tā ir mūsu iespēja paust savu nostāju nozarei svarīgos jautājumos un ietekmēt kopējo mežsaimniecības politikas veidošanu Latvijā.

Dižozols sertifikāti

Uzņēmums Dižozols ir saņēmis starptautiskus, nevalstisku, neatkarīgu bezpeļņas organizāciju sertifikāciju, kas apliecina uzņēmuma pakalpojumu kvalitāti ilgtspējīgas meža apsaimniekošanas nodrošināšanā.

FSC sertifikātsApskatīt

FSCⓇ meža apsaimniekošanas sertifikācija apstiprina, ka mežs tiek apsaimniekots, saglabājot dabisko ekosistēmu un uzlabojot dzīvi vietējiem iedzīvotājiem un darba ņēmējiem, vienlaikus nodrošinot uzņēmējdarbības ekonomisko pamatojumu.

Mājaslapa

PEFC sertifikātsApskatīt

PEFCTM piegādes ķēdes sertifikācija apstiprina, ka uzņēmuma produkcija ir iegūta no meža, kurā tiek veikta ilgtspējīga mežu apsaimniekošana.

Mājaslapa

InovācijasJaunumi
Copyright © 2017 - 2021 Dizozols, LCC