Raksti

Uzzini vairāk par uzņēmumu Dižozols un meža nozari.

May
11

Labdarības projekta ietvaros “Allažu bērnu un ģimenes atbalsta centrs’’ bērni Kronvalda parkā iestāda Dižstādu

Labdarības projekta “Atver savu sirdi” ietvaros, 2022. gada 10. maijā “Allažu bērnu un ģimenes atbalsta centrs’’ bērni kopā ar mežsaimniecības uzņēmums SIA “Dižozols” un “Rīgas Meži ” Rīgā, Kronvalda parkā, iestādījuši Dižstādu.

Apr
25

Aminata, Toms Grēviņš un Eduards Rediko meklē jaunos talantus konkursā ,,Zelta Balss - Pavasaris''

Aprīļa izskaņā, jau trešo reizi norisinājās populārās mūzikas jauno izpildītāju konkurss ,,Zelta Balss – Pavasaris’’, kas šoreiz notika ar ģenerālsponsora “BONO” un “Dižozols” atbalstu.

Jan
27

Paziņojums par uzņēmuma nosaukuma maiņu

Cienījamais sadarbības partneri!

SIA “Dizozols”, Reģ. Nr.44103079618, informē, ka ar 2022. gada 1.februāri SIA ”Dizozols” tiek mainīts nosaukums uz SIA “BONO”.

Dec
24

Mežu apsaimniekošanas uzņēmums DIŽOZOLS uguns nelaimē cietušai daudzbērnu ģimenei uzdāvina jaunas mājas

Šī gada augustā Valmieras novada Rūjienas apkārtne uguns nelaime atņēma mājas kuplai 11 bērnu ģimenei, tāpēc, cerībā uz Ziemassvētku brīnumu, Valmieras novada pašvaldība apzināja reģionu uzņēmējus. Aicinājumam palīdzēt atsaucās uzņēmums DIŽOZOLS, kas bija gatavi ģimeni atbalstīt ar jaunas mājvietas nodrošināšanu. 23.decembrī uzņēmuma pārstāvji kopā ar Valmieras novada pašvaldību ģimenei pasniedza viņu jaunās mājas atslēgas, lai Ziemassvētku laikā viņi varētu uzsākt jaunu dzīves posmu.

Feb
19

"Dižozols" apgrozījums pērn pieauga par 21,6%

Mežu apsaimniekošanas uzņēmums "Dižozols" pagājušajā gadā strādāja ar 34,769 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir 21,6% pieaugums salīdzinājumā ar 2018.gadu, kad uzņēmuma apgrozījums bija 28,582 miljoni eiro, aģentūru LETA informēja SIA Dizozols.

Dec
18

Stipras vējgāzes un lietavas var radīt lielus zaudējumus meža saimniekiem

Dabas stihijām nopostīts mežs rada zaudējumus gan neiegūtās kokmateriālu ražas dēļ, gan bojātās koksnes realizācijas procesa un meža atjaunošanas izmaksu dēļ.

Dec
01

Dižozols kopā ar fondu Viegli aicina "Samežoties"

Kopā ar draugiem no fonda "Viegli" gada noslēgumā aicinām gan satuvināties ar cilvēkiem sev apkārt, gan turpināt iegūt jaunas zināšanas ikdienu un svinēt svētkus dabai draudzīgākā veidā. 

Nov
11

Lāčplēša dienai simtā gadadiena

Godinot visus Latvijas brīvības cīnītājus, 11. novembra pievakarē mūsu kuplā Dižozols saime kopā ar savām atvasēm piedalījās Valmieras pilsētas lāpu gājienā.

Copyright © 2017 - 2023 Dizozols, LCC