Raksti

Uzzini vairāk par uzņēmumu Dižozols un meža nozari.

Dec
18

Stipras vējgāzes un lietavas var radīt lielus zaudējumus meža saimniekiem

Dabas stihijām nopostīts mežs rada zaudējumus gan neiegūtās kokmateriālu ražas dēļ, gan bojātās koksnes realizācijas procesa un meža atjaunošanas izmaksu dēļ.

Dec
01

Dižozols kopā ar fondu Viegli aicina "Samežoties"

Kopā ar draugiem no fonda "Viegli" gada noslēgumā aicinām gan satuvināties ar cilvēkiem sev apkārt, gan turpināt iegūt jaunas zināšanas ikdienu un svinēt svētkus dabai draudzīgākā veidā. 

Nov
11

Lāčplēša dienai simtā gadadiena

Godinot visus Latvijas brīvības cīnītājus, 11. novembra pievakarē mūsu kuplā Dižozols saime kopā ar savām atvasēm piedalījās Valmieras pilsētas lāpu gājienā.

Oct
01

East Anglia Timber Trade Association 25. gadu pastāvēšanas jubileja

Iekš pasākuma norisinājās konference, kurā tika apspriestas nozares aktualitātes pasaules tirgū, novērotās tendences par iepriekšējo periodu un šī gada pusgadu, no kurām arī tika izteiktas prognozes turpmākajai darbībai. Īpaša uzmanība tika pievērsta šī brīža problēmai ar mizgraužu bojātajiem mežu masīviem Vācijā un Zviedrijā, kas tiešā mērā ietekmē notiekošo nozarē visā Eiropā.

Sep
16

Par spīti lietum un stipram vējam, Dižozols darbinieki pieveica Valmieras maratona distances

Svētdien, 15. septembrī, Valmierā norisinājās  Valmieras maratons 2019, kurā, par spīti lietum un stipram vējam, piedalījās vairāk nekā 1700 dalībnieku - un astoņi no tiem pārstāvēja Dižozola vārdu! 

Aug
22

Vidzemes plānošanas reģions sumināja 26 veiksmes stāstus - starp tiem arī Dižozols

21. augustā Liepas muižā Vidzemes plānošanas reģions vidzemnieku dārza svētkos sumināja 26 veiksmes stāstus, starp kuriem tika iekļauts arī Dižozola stāsts.

May
20

Nominācijā "Gada uzņēmējs" balvu saņēma Dižozols

17. maijā, Valmieras koncertzālē ''Vidzemes uzņēmēju dienas 2019'' ietvaros LTRK Vidzemes nodaļas vadītājs Juris Sleņģis un Valmieras pilsētas mērs Jānis Baiks pasniedza Dižozolam balvu nominācijā "Gada uzņēmējs" - par ilgtspējīgu attīstību un izaugsmi, nodrošinot sociāli atbildīgu un veiksmīgu komercdarbību. 

 

Mar
18

Kā nozarē laiks ritējis - Dižozols mežu apsaimniekošanas eksperta intervija Zemeunvalsts.lv

Intervijā ar Zemeunvalsts.lv pārstāvjiem, Dižozols mežu apsaimniekošanas eksperts, Ivo Liepnieks, kuram ir vairāk nekā 23 gadu pieredze nozarē, stāsta par Dižozols komandas ieviestajām revolucionārām pārmaiņām, par Latvijas mežiem un to īpašniekiem, par sevi un savu pieredzi.

Copyright © 2017 - 2022 Dizozols, LCC