× Ziņa veiksmīgi nosūtīta!
× Jūs esat veiksmīgi pierakstījies jaunumiem!

Pakalpojumi

Mežu apsaimniekošana

Piedāvājam pilna cikla mežu apsaimniekošanu visā Latvijā – no meža atjaunošanas līdz galvenās cirtes izstrādei un koku realizācijai.

Apaļkoka tirdzniecība

Par augstām cenām pērkam gan jau nocirstus apaļkokus, gan veicam to ciršanu un izvešanu no meža.

Kokmateriālu ražošana

Ražojam dažāda profila zāģmeteriālus

Loģistika

Plānojam efektīvākos maršrutus un veicam kravu kustības sekošanu

Apskatīt visus pakalpojumus

Komanda

Uzzini vairāk par uzņēmumu un meža nozari

Ivo Liepnieks

Mežu apsaimniekošanas meistars

Ivo Liepnieks

Mežu apsaimniekošanas meistars

+371 29116387
ivo.liepnieks@dizozols.ir

Guntis Domburs

Mežu apsaimniekošanas meistars

Guntis Domburs

Mežu apsaimniekošanas meistars

+371 26115305
guntis.domburs@dizozols.ir

Arnis Bitmanis

Mežistrādes vadītājs

Arnis Bitmanis

Mežistrādes vadītājs

+371 26555407
arnis.bitmanis@dizozols.ir

Anete Dubjuka

Pārdošanas procesu vadītāja

Anete Dubjuka

Pārdošanas procesu vadītāja

+371 28308561
anete.dubjuka@dizozols.ir

Laura Melbārde

Meža apsaimniekošanas darījumu vadītāja

Laura Melbārde

Meža apsaimniekošanas darījumu vadītāja

+371 26153636
laura.melbarde@dizozols.ir

Inga Madžule

Meža apsaimniekošanas darījumu vadītāja

Inga Madžule

Meža apsaimniekošanas darījumu vadītāja

+371 27321737
inga.madzule@dizozols.ir

Jānis Briedis

Mežu apsaimniekošanas darījumu vadītājs

Jānis Briedis

Mežu apsaimniekošanas darījumu vadītājs

+371 26151484
janis.briedis@dizozols.ir

Rihards Veide

Mežu apsaimniekošanas darījumu vadītājs

Rihards Veide

Mežu apsaimniekošanas darījumu vadītājs

+371 29388633
rihards.veide@dizozols.ir

Kristaps Peters

Mežu apsaimniekošanas darījumu vadītājs

Kristaps Peters

Mežu apsaimniekošanas darījumu vadītājs

+371 22010235
kristaps.peters@dizozols.ir

Daiga Korica

Apaļkoka iepirkumu vadītāja Austrumvidzemē

Daiga Korica

Apaļkoka iepirkumu vadītāja Austrumvidzemē

+371 28000111
daiga.korica@dizozols.ir

Ģirts Mazistabs

Kurzemes iepirkumu vadītājs

Ģirts Mazistabs

Kurzemes iepirkumu vadītājs

+371 29224357
girts.mazistabs@dizozols.ir

Juris Bērziņš

Mežu apsaimniekošanas darījumu vadītājs Ziemeļvidzemē

Juris Bērziņš

Mežu apsaimniekošanas darījumu vadītājs Ziemeļvidzemē

+371 28002226
Juris@dizozols.ir

Jānis Uzāriņš

Pārdošanas vadītājs

Jānis Uzāriņš

Pārdošanas vadītājs

+371 29107223
janis.uzarins@dizozols.ir

Sabīne Sanika

Klientu servisa speciāliste

Sabīne Sanika

Klientu servisa speciāliste

+371 27330330
sabine.sanika@dizozols.ir

Tamāra Gaile

Biroja vadītāja

Tamāra Gaile

Biroja vadītāja

+ 371 26422555
tamara.gaile@dizozols.ir

Juris Bērziņš

Loģistikas vadītājs

Juris Bērziņš

Loģistikas vadītājs

+371 26007716
juris.berzins@dizozols.ir

Gints Teteris

Ražošanas vadītājs

Gints Teteris

Ražošanas vadītājs

+371 25443131
gints.teteris@dizozols.ir

Jānis Lezdiņš

Nekustamo īpašumu pārdošanas vadītājs

Jānis Lezdiņš

Nekustamo īpašumu pārdošanas vadītājs

+371 29499906
janis.lezdins@dizozols.ir

Roberts Tomme

Biznesa un finanšu analītiķis

Roberts Tomme

Biznesa un finanšu analītiķis


roberts.tomme@dizozols.ir

Ilze Bērziņa

Juridiskās nodaļas vadītāja

Ilze Bērziņa

Juridiskās nodaļas vadītāja

+371 28005551
ilze.berzina@dizozols.ir

Ināra Ķieģele

Galvenā grāmatvede

Ināra Ķieģele

Galvenā grāmatvede

+371 28374657
inara.kiegele@dizozols.ir

Aiga Volksone

Mārketinga un komunikācijas vadītāja

Aiga Volksone

Mārketinga un komunikācijas vadītāja

+371 26333193
aiga.volksone@dizozols.ir

Raimonds Cipe

Valdes priekšsēdētājs

Raimonds Cipe

Valdes priekšsēdētājs

+371 29439633
raimonds.cipe@dizozols.ir

Juris Andžejevskis

Valdes loceklis

Juris Andžejevskis

Valdes loceklis

+371 29818551
juris.andzejevskis@dizozols.ir
Copyright © 2017 - 2018 Dizozols, LCC