Raksti

Uzzini vairāk par uzņēmumu Dižozols un meža nozari.

Oct
01

East Anglia Timber Trade Association 25. gadu pastāvēšanas jubileja

Iekš pasākuma norisinājās konference, kurā tika apspriestas nozares aktualitātes pasaules tirgū, novērotās tendences par iepriekšējo periodu un šī gada pusgadu, no kurām arī tika izteiktas prognozes turpmākajai darbībai. Īpaša uzmanība tika pievērsta šī brīža problēmai ar mizgraužu bojātajiem mežu masīviem Vācijā un Zviedrijā, kas tiešā mērā ietekmē notiekošo nozarē visā Eiropā.

Sep
16

Par spīti lietum un stipram vējam, Dižozols darbinieki pieveica Valmieras maratona distances

Svētdien, 15. septembrī, Valmierā norisinājās  Valmieras maratons 2019, kurā, par spīti lietum un stipram vējam, piedalījās vairāk nekā 1700 dalībnieku - un astoņi no tiem pārstāvēja Dižozola vārdu! 

Aug
22

Vidzemes plānošanas reģions sumināja 26 veiksmes stāstus - starp tiem arī Dižozols

21. augustā Liepas muižā Vidzemes plānošanas reģions vidzemnieku dārza svētkos sumināja 26 veiksmes stāstus, starp kuriem tika iekļauts arī Dižozola stāsts.

May
20

Nominācijā "Gada uzņēmējs" balvu saņēma Dižozols

17. maijā, Valmieras koncertzālē ''Vidzemes uzņēmēju dienas 2019'' ietvaros LTRK Vidzemes nodaļas vadītājs Juris Sleņģis un Valmieras pilsētas mērs Jānis Baiks pasniedza Dižozolam balvu nominācijā "Gada uzņēmējs" - par ilgtspējīgu attīstību un izaugsmi, nodrošinot sociāli atbildīgu un veiksmīgu komercdarbību. 

 

Mar
18

Kā nozarē laiks ritējis - Dižozols mežu apsaimniekošanas eksperta intervija Zemeunvalsts.lv

Intervijā ar Zemeunvalsts.lv pārstāvjiem, Dižozols mežu apsaimniekošanas eksperts, Ivo Liepnieks, kuram ir vairāk nekā 23 gadu pieredze nozarē, stāsta par Dižozols komandas ieviestajām revolucionārām pārmaiņām, par Latvijas mežiem un to īpašniekiem, par sevi un savu pieredzi.

Dizozols_TOP100
Jan
10

Dižozols starp Latvijas straujāk augošajiem uzņēmumiem

Latvijas straujāk augošo uzņēmumu TOP 100, ko šogad veido Lursoft, sarindojot tos pēc lielākā apgrozījuma pieauguma, iekļuvis arī uzņēmums SIA “Dizozols”, kura apgrozījums pret 2015. gadu kāpis par 359,94 % (11,97 milj. 2017. gadā).

prezidents godina Dizozols
Nov
18

Valsts prezidents simtgadē godina Latvijas nozīmīgākos uzņēmumus

Valsts simtgades priekšvakarā pieņemšanā Valsts prezidents Raimonds Vējonis sveica nozī- mīgākos uzņēmējus Latvijas simtgadei veltītajā pieņemšanā Rīgas pilī. “Paldies par jūsu neatlaidību un ieguldīto darbu jaunu vērtību radīšanā! Vairojot ieņēmumus un radot darba iespējas, ikviens no jums stiprina mūsu valsti.” teica Valsts prezidents, pateicoties Latvijas uzņēmējiem.

Mežu apsaimniekošana
Nov
06

Juridiski visdrošākais pakalpojums – pilna cikla mežu apsaimniekošana

Intervijā juriste Ilze Bērziņa, kas 15 gadus darbojas ar juridisko konsultāciju un pakalpojumu sniegšanu tieši nekustamā īpašuma nozarē, skaidro, kam jāpievērš uzmanība, slēdzot darījumus ar meža īpašumiem un kā īpašniekiem būt pilnīgi drošiem, ka viņu mežā viss notiek likumu ietvaros.

Copyright © 2017 - 2023 Dizozols, LCC