Raksti

Uzzini vairāk par uzņēmumu Dižozols un meža nozari.

Dizozols_TOP100
Jan
10

Dižozols starp Latvijas straujāk augošajiem uzņēmumiem

Latvijas straujāk augošo uzņēmumu TOP 100, ko šogad veido Lursoft, sarindojot tos pēc lielākā apgrozījuma pieauguma, iekļuvis arī uzņēmums SIA “Dizozols”, kura apgrozījums pret 2015. gadu kāpis par 359,94 % (11,97 milj. 2017. gadā).

prezidents godina Dizozols
Nov
18

Valsts prezidents simtgadē godina Latvijas nozīmīgākos uzņēmumus

Valsts simtgades priekšvakarā pieņemšanā Valsts prezidents Raimonds Vējonis sveica nozī- mīgākos uzņēmējus Latvijas simtgadei veltītajā pieņemšanā Rīgas pilī. “Paldies par jūsu neatlaidību un ieguldīto darbu jaunu vērtību radīšanā! Vairojot ieņēmumus un radot darba iespējas, ikviens no jums stiprina mūsu valsti.” teica Valsts prezidents, pateicoties Latvijas uzņēmējiem.

Mežu apsaimniekošana
Nov
06

Juridiski visdrošākais pakalpojums – pilna cikla mežu apsaimniekošana

Intervijā juriste Ilze Bērziņa, kas 15 gadus darbojas ar juridisko konsultāciju un pakalpojumu sniegšanu tieši nekustamā īpašuma nozarē, skaidro, kam jāpievērš uzmanība, slēdzot darījumus ar meža īpašumiem un kā īpašniekiem būt pilnīgi drošiem, ka viņu mežā viss notiek likumu ietvaros.

Oct
23

Tehnoloģiju sniegtās priekšrocības mūsdienīgā mežu apsaimniekošanā

Kā ar mūsdienu tehnoloģiju sniegtajām iespējām nodrošināt mežu apsaimniekošanas pakalpojuma pilnīgu caurspīdīgumu, stāsta uzņēmuma Dižozols biznesa sistēmu un procesu analītiķis Roberts Tomme, kurš ir atbildīgs par jauno tehnoloģiju ieviešanu praksē.

Oct
19

Jaunaudžu kopšana – investīcija nākotnes labklājībā

Bez jaunaudžu stādīšanas un kopšanas kvalitatīvu un peļņu nesošu mežu neizaudzēt! Par to ir pārliecināts mežu apsaimniekošanas konsultants ar vairāk nekā 25 gadu darba pieredzi Ģirts Mazistabs, kurš šobrīd darbojas uzņēmuma Dižozols komandā. 

Oct
13

Dižozols ieviestās inovācijas Skandināvijas mežu apsaimniekošanas modelī

Dižozols  ir pirmie, kas Latvijā  piedāvā veikt ilgtspējīgu mežu apsaimniekošanu pēc uzlabota Skandināvijas modeļa. Turpinājumā variet iepazīties ar to, kādus uzlabojumus uzņēmuma komanda ieviesusi katrā mežu apsaimniekošanas posmā.

Oct
08

Kā no meža iegūt maksimumu savai ģimenei jau šodien

Kā Latvijā iespējams nodrošināt Skandināvijas standartiem atbilstošu mežu apsaimniekošanu, stāsta uzņēmuma Dižozols mežu apsaimniekošanas konsultants ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi Valsts meža dienestā Ivo Liepnieks.

Dižozolu talka
Aug
30

Dižozols komanda piedalās Latvijas dižozolu atbrīvošanas - sakopšanas talkā

Augusta vidū Ventspils novadā uz saimniecības "Pilsupes" zemes tika aizvadīta dižozolu atbrīvošanas - sakopšanas talka, kur tiks izveidota dabas taka. Tajā atrodamā brašākā dižozola apkārtmērs - 7,65 metri.

Copyright © 2017 - 2022 Dizozols, LCC