Raksti

Uzzini vairāk par uzņēmumu Dižozols un meža nozari.

Oct
23

Tehnoloģiju sniegtās priekšrocības mūsdienīgā mežu apsaimniekošanā

Kā ar mūsdienu tehnoloģiju sniegtajām iespējām nodrošināt mežu apsaimniekošanas pakalpojuma pilnīgu caurspīdīgumu, stāsta uzņēmuma Dižozols biznesa sistēmu un procesu analītiķis Roberts Tomme, kurš ir atbildīgs par jauno tehnoloģiju ieviešanu praksē.

Oct
19

Jaunaudžu kopšana – investīcija nākotnes labklājībā

Bez jaunaudžu stādīšanas un kopšanas kvalitatīvu un peļņu nesošu mežu neizaudzēt! Par to ir pārliecināts mežu apsaimniekošanas konsultants ar vairāk nekā 25 gadu darba pieredzi Ģirts Mazistabs, kurš šobrīd darbojas uzņēmuma Dižozols komandā. 

Oct
13

Dižozols ieviestās inovācijas Skandināvijas mežu apsaimniekošanas modelī

Dižozols  ir pirmie, kas Latvijā  piedāvā veikt ilgtspējīgu mežu apsaimniekošanu pēc uzlabota Skandināvijas modeļa. Turpinājumā variet iepazīties ar to, kādus uzlabojumus uzņēmuma komanda ieviesusi katrā mežu apsaimniekošanas posmā.

Oct
08

Kā no meža iegūt maksimumu savai ģimenei jau šodien

Kā Latvijā iespējams nodrošināt Skandināvijas standartiem atbilstošu mežu apsaimniekošanu, stāsta uzņēmuma Dižozols mežu apsaimniekošanas konsultants ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi Valsts meža dienestā Ivo Liepnieks.

Dižozolu talka
Aug
30

Dižozols komanda piedalās Latvijas dižozolu atbrīvošanas - sakopšanas talkā

Augusta vidū Ventspils novadā uz saimniecības "Pilsupes" zemes tika aizvadīta dižozolu atbrīvošanas - sakopšanas talka, kur tiks izveidota dabas taka. Tajā atrodamā brašākā dižozola apkārtmērs - 7,65 metri.

Copyright © 2017 - 2023 Dizozols, LCC