8877
28005579

Dižozols kopā ar fondu Viegli aicina "Samežoties"

Pievienots: 01.12.2019 11:03

Kopā ar draugiem no fonda "Viegli" gada noslēgumā aicinām gan satuvināties ar cilvēkiem sev apkārt, gan turpināt iegūt jaunas zināšanas ikdienu un svinēt svētkus dabai draudzīgākā veidā.

Turpmākā mēneša laikā sociālos medijos sāks darbību kustība “Samežoties”, kurā ar padomu sēriju palīdzību tiks stāstīts par iespējām ieviest kādu jaunu un radošu svētku tradīciju, kā arī aicinās dalīties ar esošajām tradīcijām un svētku sajūtām. Kampaņā tiks aktualizēts, kā svinēt svētkus dabai draudzīgāk, piemēram, Ziemassvētku laikā izvēlēties svētku eglīti podiņā, un pēc svētkiem, dodoties ar tuvākajiem pārgājienā uz mežu, to iestādīt mežā, kā arī atstāt kādu veselīgu un gardu cienastu meža zvēriem speciāli veidotās barotavās un izdarīt citus labus darbus sev un dabai.

Īsi pirms svētkiem mūsu draugi īstenos pirmo Ziemassvētku notikumu "Lāča Andreja stunda" bērniem pirmsskolas un sākumskolas vecumā. Uzvedumā bērni tiks interaktīvi iesaistīti Imanta Ziedoņa pasaku tēlu piedzīvojumos ar dzejnieka seno draugu - lāci Andreju Upīti, mudinot mācīties arī svētku laikā. 

Radoši interaktīvo uzvedumu “Lāča Andreja stunda” veido režisors Valdis Pavlovskis, piedaloties aktieriem Mārim Bezmeram, Jānim Kronim un Unai Eglītei.

Plašāk: https://www.la.lv/ziedona-klase-ziemassvetkus-gaidot-bernus-aicina-uz-laca-andreja-stundu?fbclid=IwAR00BNq5L2Fy_QrrYoYU6SRIKpzHyukzM8WUEvv5KEQ-vZ-WG-HKjNm2V-s

Aktivitātēm iespējams sekot līdzi Dizozols Facebook lapā: https://www.facebook.com/dizozols.ir/ - vai arī izmantojot mirkļbirku #samežoties.

Dižozols - atbildīgi pret cilvēku un dabu

Citi jaunumi

Aminata, Toms Grēviņš un Eduards Rediko meklē jaunos talantus konkursā ,,Zelta Balss - Pavasaris''

Mežu apsaimniekošanas uzņēmums DIŽOZOLS uguns nelaimē cietušai daudzbērnu ģimenei uzdāvina jaunas mājas

"Dižozols" akcijas ietvaros dāvina velosipēdus Ludzas bērnu un jauniešu centram