8877
28005579

"Dižozols" akcijas ietvaros dāvina velosipēdus Ludzas bērnu un jauniešu centram

Pievienots: 24.07.2022 17:14

21. jūlija pēcpusdienā, patīkamu pārsteigumu saņēmis Ludzas novada bērnu un jauniešu centra kolektīvs, lietošanā saņemot divus jauniešu velosipēdus no velo veikala ZZK.

Ludzas novada iedzīvotājs Anotolijs Vonogs, kurš piedalījies uzņēmuma Dižozols rīkotājā Meža loterijā jūnija izskaņā, ticis pie varena laimesta – 500 eiro dāvanu kartes no brīvā laika atpūtas veikala ZZK. Lai arī Vonoga kungs bijis neizsakāmi priecīgs par laimestu, kungs lēmis iepriecināt Ludzas novada bērnu un jauniešu centru, dāvanu čeku pārvēršot divos jaudīgos velosipēdos, kas tagad kalpos centra riteņbraukšanas pulciņa jauniešiem.

Centra vadītāja Eleonora Obrumāne norāda, ka bērni līdz šim pulciņa ietvaros varējuši apgūt tikai teorētiskās zināšanas, lai varētu nokārtot riteņbraucēja tiesības. ‘’Pateicoties Vonoga kungam un uzņēmuma Dižozols kolektīvam, kuri mērojuši ceļu līdz pat Ludzai, nu bērni varēs arī praktizēt iemaņas jau dzīvē.”

Dižozols ar prieku iesaistās labdarības projektos, bet šoreiz ir bijis tas gods būt labo darbu starpniekieCentra vadītāja Eleonora Obrumāne norāda, ka bērni līdz šim pulciņa ietvaros varējuši apgūt
tikai teorētiskās zināšanas, lai varētu nokārtot riteņbraucēja tiesības.

‘’Pateicoties Vonoga kungam un uzņēmuma Dižozols kolektīvam, kuri mērojuši ceļu līdz pat Ludzai, nu bērni varēs arī praktizēt iemaņas jau dzīvē.”

Dižozols ar prieku iesaistās labdarības projektos, bet šoreiz ir bijis tas gods būt labo darbu
starpniekiem.

Citi jaunumi

Aminata, Toms Grēviņš un Eduards Rediko meklē jaunos talantus konkursā ,,Zelta Balss - Pavasaris''

Mežu apsaimniekošanas uzņēmums DIŽOZOLS uguns nelaimē cietušai daudzbērnu ģimenei uzdāvina jaunas mājas

Labdarības projekta ietvaros "Allažu bērnu un ģimenes atbalsta centrs" bērni Kronvalda parkā iestāda Dižstādu