Raksti

Uzzini vairāk par uzņēmumu Dižozols un meža nozari.

Sep
29

Kas veido Tava meža vērtību?

Mežs ir bagātība - šī visaptverošā patiesība ir skaidra vairumam cilvēku. Taču cik liela bagātība ir tieši Tavs mežs? Kas veido tā vērtību potenciālā meža īpašuma vai koksnes pircēja acīs? Visai bieži sastopami meža īpašnieki, kas sava īpašuma vērtību neapzinās, līdz ar to vai nu sagaida pārāk lielu atdevi no meža bez atbilstoši ieguldīta darba vai arī samierinās ar pārlieku mazu daļiņu no patiesā guvuma, ko varēja gūt.

Sep
18

Meža inventarizācija - kas par to jāzina?

Tā kā koki aug lēnā tempā un šķietami uzmanību neprasa, tad bieži vien īpašnieki par savu meža zemi aizmirst uz ļoti ilgu laiku. Lai arī tas nav labi un produktīvi no apsaimniekošanas viedokļa, aizmirst par mežu neļauj arī Meža likums, kas paredz, ka vismaz reizi 20 gados mežā ir jāveic inventarizācija jeb tautā dēvētā taksācija.

Jul
24

Laimestu 500 euro vērtībā saimnieks atdāvina Ludzas bērnu un jauniešu centram

21. jūlija pēcpusdienā, patīkamu pārsteigumu saņēmis Ludzas novada bērnu un jauniešu centra kolektīvs, lietošanā saņemot divus jauniešu velosipēdus no velo veikala ZZK.

May
11

Labdarības projekta ietvaros “Allažu bērnu un ģimenes atbalsta centrs’’ bērni Kronvalda parkā iestāda Dižstādu

Labdarības projekta “Atver savu sirdi” ietvaros, 2022. gada 10. maijā “Allažu bērnu un ģimenes atbalsta centrs’’ bērni kopā ar mežsaimniecības uzņēmums SIA “Dižozols” un “Rīgas Meži ” Rīgā, Kronvalda parkā, iestādījuši Dižstādu.

Apr
25

Aminata, Toms Grēviņš un Eduards Rediko meklē jaunos talantus konkursā ,,Zelta Balss - Pavasaris''

Aprīļa izskaņā, jau trešo reizi norisinājās populārās mūzikas jauno izpildītāju konkurss ,,Zelta Balss – Pavasaris’’, kas šoreiz notika ar ģenerālsponsora “BONO” un “Dižozols” atbalstu.

Jan
27

Paziņojums par uzņēmuma nosaukuma maiņu

Cienījamais sadarbības partneri!

SIA “Dizozols”, Reģ. Nr.44103079618, informē, ka ar 2022. gada 1.februāri SIA ”Dizozols” tiek mainīts nosaukums uz SIA “BONO”.

Dec
24

Mežu apsaimniekošanas uzņēmums DIŽOZOLS uguns nelaimē cietušai daudzbērnu ģimenei uzdāvina jaunas mājas

Šī gada augustā Valmieras novada Rūjienas apkārtne uguns nelaime atņēma mājas kuplai 11 bērnu ģimenei, tāpēc, cerībā uz Ziemassvētku brīnumu, Valmieras novada pašvaldība apzināja reģionu uzņēmējus. Aicinājumam palīdzēt atsaucās uzņēmums DIŽOZOLS, kas bija gatavi ģimeni atbalstīt ar jaunas mājvietas nodrošināšanu. 23.decembrī uzņēmuma pārstāvji kopā ar Valmieras novada pašvaldību ģimenei pasniedza viņu jaunās mājas atslēgas, lai Ziemassvētku laikā viņi varētu uzsākt jaunu dzīves posmu.

Feb
19

"Dižozols" apgrozījums pērn pieauga par 21,6%

Mežu apsaimniekošanas uzņēmums "Dižozols" pagājušajā gadā strādāja ar 34,769 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir 21,6% pieaugums salīdzinājumā ar 2018.gadu, kad uzņēmuma apgrozījums bija 28,582 miljoni eiro, aģentūru LETA informēja SIA Dizozols.

Copyright © 2017 - 2022 Dizozols, LCC