Mežs
Jaunumi

Uzzini vairāk par uzņēmumu Dižozols un meža nozari.

11-11-2019
Apskatīt

Lāčplēša dienai simtā gadadiena

Godinot visus Latvijas brīvības cīnītājus, 11. novembra pievakarē mūsu kuplā Dižozols saime kopā ar savām atvasēm piedalījās Valmieras pilsētas lāpu gājienā.

16-09-2019
Apskatīt

Par spīti lietum un stipram vējam, Dižozols darbinieki pieveica Valmieras maratona distances

Svētdien, 15. septembrī, Valmierā norisinājās  Valmieras maratons 2019, kurā, par spīti lietum un stipram vējam, piedalījās vairāk nekā 1700 dalībnieku - un astoņi no tiem pārstāvēja Dižozola vārdu! 

12-09-2019
Apskatīt

Kopā ar Dižozolu mežs jūtas labāk - Raimonda Cipes intervija NRA

Intervijā ar Daigu Stokenbergu no Neatkarīgās Rīta avīzes valdes loceklis Raimonds Cipe atklāj: "Ne vienmēr pēc eksperta konsultācijas tiek noslēgts līgums par mežu apsaimniekošanu, izstrādi vai atjaunošanu, taču mums nav žēl ieguldītā darba, jo svarīgi ir izglītot mežu īpašniekus - un izglītošanu mēs redzam kā savu misiju, lai Latvijas meži augtu kupli un tie tiktu pareizi kopti." 

22-08-2019
Apskatīt

Vidzemes plānošanas reģions sumināja 26 veiksmes stāstus - starp tiem arī Dižozols

21. augustā Liepas muižā Vidzemes plānošanas reģions vidzemnieku dārza svētkos sumināja 26 veiksmes stāstus, starp kuriem tika iekļauts arī Dižozola stāsts.

20-05-2019
Apskatīt

Nominācijā "Gada uzņēmējs" balvu saņēma Dižozols

17. maijā, Valmieras koncertzālē ''Vidzemes uzņēmēju dienas 2019'' ietvaros LTRK Vidzemes nodaļas vadītājs Juris Sleņģis un Valmieras pilsētas mērs Jānis Baiks pasniedza Dižozolam balvu nominācijā "Gada uzņēmējs" - par ilgtspējīgu attīstību un izaugsmi, nodrošinot sociāli atbildīgu un veiksmīgu komercdarbību. 

 

18-03-2019
Apskatīt

Kā nozarē laiks ritējis - Dižozols mežu apsaimniekošanas eksperta intervija Zemeunvalsts.lv

Intervijā ar Zemeunvalsts.lv pārstāvjiem, Dižozols mežu apsaimniekošanas eksperts, Ivo Liepnieks, kuram ir vairāk nekā 23 gadu pieredze nozarē, stāsta par Dižozols komandas ieviestajām revolucionārām pārmaiņām, par Latvijas mežiem un to īpašniekiem, par sevi un savu pieredzi.

Dizozols_TOP100
10-01-2019
Apskatīt

Dižozols starp Latvijas straujāk augošajiem uzņēmumiem

Latvijas straujāk augošo uzņēmumu TOP 100, ko šogad veido Lursoft, sarindojot tos pēc lielākā apgrozījuma pieauguma, iekļuvis arī uzņēmums SIA “Dizozols”, kura apgrozījums pret 2015. gadu kāpis par 359,94 % (11,97 milj. 2017. gadā).

Dizozols Meza baka zurnals Ir
07-12-2018
Apskatīt

Meža banka - Dižozols valdes locekļu Jura Andžejevska un Raimonda Cipes intervija žurnālā Ir

Kā padarīt mežizstrādi ilgtspējīgu un, kokus cērtot, atstāt mežus nākamajām paaudzēm? Vai tas maz iespējams, nemitīgi kāpinot ražošanas apjomus un līdz ar to palielinot arī nocirsto koku skaitu? Izrādās, ka ir. Intervijā Aivaram Kļavim stāsta uzņēmuma Dižozols valdes locekļi - Juris Andžejevskis un Raimonds Cipe.

Foto — Gints Ivuškāns, žurnāls Ir

Raimonds Cipe LNT Top10
26-11-2018
Apskatīt

Dižozols valdes loceklis komentē situāciju mežsaimniecības nozarē raidījumam LNT Top10

Uzņēmuma Dižozols valdes loceklis Raimonds Cipe sižetā skaidro, kāpēc mežs ir katra saimnieka banka, kura var būt labklājības avots paaudzēm ilgi. 

prezidents godina Dizozols
18-11-2018
Apskatīt

Valsts prezidents simtgadē godina Latvijas nozīmīgākos uzņēmumus

Valsts simtgades priekšvakarā pieņemšanā Valsts prezidents Raimonds Vējonis sveica nozī- mīgākos uzņēmējus Latvijas simtgadei veltītajā pieņemšanā Rīgas pilī. “Paldies par jūsu neatlaidību un ieguldīto darbu jaunu vērtību radīšanā! Vairojot ieņēmumus un radot darba iespējas, ikviens no jums stiprina mūsu valsti.” teica Valsts prezidents, pateicoties Latvijas uzņēmējiem.

Mežu apsaimniekošana
06-11-2018
Apskatīt

Juridiski visdrošākais pakalpojums – pilna cikla mežu apsaimniekošana

Intervijā juriste Ilze Bērziņa, kas 15 gadus darbojas ar juridisko konsultāciju un pakalpojumu sniegšanu tieši nekustamā īpašuma nozarē, skaidro, kam jāpievērš uzmanība, slēdzot darījumus ar meža īpašumiem un kā īpašniekiem būt pilnīgi drošiem, ka viņu mežā viss notiek likumu ietvaros.

23-10-2018
Apskatīt

Tehnoloģiju sniegtās priekšrocības mūsdienīgā mežu apsaimniekošanā

Kā ar mūsdienu tehnoloģiju sniegtajām iespējām nodrošināt mežu apsaimniekošanas pakalpojuma pilnīgu caurspīdīgumu, stāsta uzņēmuma Dižozols biznesa sistēmu un procesu analītiķis Roberts Tomme, kurš ir atbildīgs par jauno tehnoloģiju ieviešanu praksē.

Par mumsKontakti
Copyright © 2017 - 2019 Dizozols, LCC